NMC-COOP

सरसफाई तथा घर दैलो कार्यक्रम सम्पन्न

नेपाल बहुुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लि. अन्तर्गतको इटाभट्टा सेवाकेन्द्रले मिति २०८१ साल असार ९ देखी १२ गते सम्म विभिन्न भौगोलिक एकाईमा सरसफाई तथा घरदैलो कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । जम्मा ८० जना उपसमिति पदाधिकारी तथा कर्मचारीहरु सहभागि रहेको उक्त कार्यक्रम अवधिमा जम्मा ९ जनालाई सदस्यता प्रदान सँगै एटिएम र मोबाईल बैकिङ्ग सुुविधा प्रदान गरिएको थियो ।विशेष गरि संस्थाले सञ्चालन गर्दै आएको चेतनामुुलक सरसफाई अभियान कार्यक्रममा हामीले हाम्रो घर,आँगन ,करेशावारी सफा राख्नुुपर्छ भन्ने सन्देशका साथ आयोजना गरिएको थियो । त्यसै गरी सदस्यको घर वा व्यवसायमा पुुगेर संस्थाको परिचय, संस्थाले सञ्चालन गरेका व्यवसाय, सामुुदायिक गतिविधि साथै सदस्यलाई विभिन्न शिर्षकमा प्रदान गरिने राहात तथा सुुविधाका बारेमा जानकारी गराइएको थियो ।दुुबै कार्यक्रमको सहजीकरण इटाभट्टा सेवाकेन्द्र प्रमुुख रिता श्रेष्ठले गरेकी थिइन् ।

Related Posts :

Comments :