NMC-COOP

एनएमसीमा सरसफाई अभियानः

नेपाल बहुुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लिमिटेडको क्षेत्रगत संरचना अन्तर्गत मोरङ्ग क्षेत्रको कानेपोखरी ४ ,बयरबन बजार परिसरमा कालिकोशी बचत तथा ऋण सेवाकेन्द्रको आयोजना र एकाई नं ४ को स्थानीय व्यवस्थापनमा मिति २०८१ साल जेठ १५ गते बिहानको ७ बजे चेतनामुुलक सरसफाई अभिायन कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । संस्थाले सञ्चालन गरेका विभिन्न सामुुदायिक गतिविधि मध्येको सरसफाई अभियान कार्यक्रमलाई महत्वपुुर्ण कार्यक्रमको रुपमा राखिएको छ । आफ्नो घर, आँगन, करेशाबारी आँफै सफा राख्नुुपर्दछ भन्ने सन्देशका साथ यस कार्यक्रमलाई संस्थाले विगत देखि नै निरन्तरता दिँदै आएको छ ।जम्मा २६ जना उपसमिति पदाधिकारी ,कर्मचारी साथै सदस्यहरुको सक्रिय सहभागितामा सम्पन्न भएको उक्त सरसफाई कार्यक्रममा स्थानीय वार्ड अध्यक्ष रमेश राउतज्युुको समेत सक्रिय सहभागितामा रहेको थियो ।सरसफाई अभियान कार्यक्रम मासिक रुपमा प्रत्येक एकाईहरुमा सम्पन्न गरिने गरिएको छ ।

Related Posts :

Comments :