NMC-COOP

शनिश्चरेमा घर दैलो कार्यक्रम

नेपाल बहुुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लि. अन्तर्गतको शनिश्चरे सेवाकेन्द्रले मिति २०८१।०३।११ गते एकाई नं २ (बगर टोल)मा घर दैलो कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।संस्थाको सामुुदायिक गतिविधि अन्तर्गत सदस्यलाई संस्थाको बारेमा जानकारी गराउने उद्देश्यीयले यस कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको थियो । कार्यक्रममा सदस्यलाई प्रदान गरिने राहात सुुविधा, संस्थाले सञ्चालन गरेका व्यवसाय र व्यवसायिक उत्पादन,संस्थाले सञ्चालन गरेका अभियान लगायतका विषयमा जानकारी गराइएको थियो । कार्यक्रममा भौगोलिक एकाई उपसमिति पदाधिकारी तथा कर्मचारीहरु गरी जम्मा १२ जनाको सहभागिता रहेको थियो ।घर दैलो कार्यक्रम अवधिमा संस्थामा तिन जना नयाँ सदस्यहरुले सदस्यता सँगै मोबाईल बैकिङ्ग र एटिएमको सुुविधा समेत लिएका थिए । अभियान कार्यक्रम अन्तर्गत एनएमसी ट्याग समेत वितरण गरिएको थियो । समग्रमा घर दैलो कार्यक्रम उपलब्धिमुुलक रहेको थियो ।

Related Posts :

Comments :