NMC-COOP

सदस्य परिवारमा समवेदना सहित सुुद्धाई खर्च प्रदान

नेपाल बहुुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लि. अन्तर्गत भृकुुटि सेवाकेन्द्रले मिति २०८१।०३।१३ गते एकाई नं १ का सदस्य प्रकाश लिम्बुुलाई निजको पिताको मृत्युुमा सुुद्धाई खर्च वापत रु.१०००० प्रदान गरेको छ ।उक्त समवेदना तथा सुुद्धाई खर्च वितरण कार्यक्रममा सेवाकेन्द्रगत उपसमिति सदस्य, भौगोलिक एकाई उपसमिति सदस्य लगायत कर्मचारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । संस्थाले सामजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गतक जन्म देखी मृत्युु सम्मको कार्यक्रम सञ्चालन गरी सदस्यहरुको सुख दुुखमा साथ दिँदै आएको छ । संस्थाको नीतिगत व्यवस्था अनुुरुप मृत्युु राहात कोषमा योगदान गरेका सदस्यको एकाघर परिवारमा मृत्युु हुुँदा संस्थाको तर्फबाट रु.१०००० बराबर खर्च दिने व्यवस्था रहेको छ । उक्त समवेदना कार्यक्रममा जम्मा ८ जनाको उपस्थिति रहेको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन भृकुुटि सेवाकेन्द्रका प्रमुुख सुुशिला सिवाकोटीले गरेकी थिइन् ।

Related Posts :

Comments :