NMC-COOP

८ थान फेन तथा १ थान पिङ्ग वितरण

नेपाल बहुुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लि. अन्तर्गत एकाई नं १ मा सदस्यहरुको स्वेच्छिक सहभागितामा सञ्चालन भएको सामाजिक योगदानमा मेरो एका रुपैँया अभियान अन्तर्गत जम्मा भएको कोषबाट मिति २०८१।०३।१३ गते मेचीनगर ६ काँकरभिट्टामा रहेको परिर्वतन थिएटरलाई जम्मा ८ थान फेन र देवकोटा पार्कमा एक थान पिङ्ग वितरण गरिएको छ । कार्यक्रममा सेवाकेन्द्रगत उपसमिति पदाधिकारी , भौगोलिक एकाई उपसमिति पदाधिकारी तथा कर्मचारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । सेवा केन्द्र प्रमुुख उत्तम भण्डारीले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा जम्मा १५ जनाको उपस्थिति रहेको थियो । संस्थाले यस अभियानमा पहिलो वर्ष संकलन भएको रकममा १०० प्रतिशत, दोस्रो वर्ष ५० प्रतिशत ,तेस्रो वर्ष २५ प्रतिशत र त्यस पश्चात १० प्रतिशत रकम थप गर्दै आएको छ । दैनिक एक रुपैँयाको दरले सदस्यहरुबाट वार्षिक रुपमा ३६५ संकलन गरी सञ्चालन हुुँदै गरेको यस अभियान कार्यक्रममा करिव ६००० सदस्य स्वास्फूर्त रुपमा जोडिसकेका छन । यस अभिायन मार्फत विभिन्न स्थानमा सामाजिक कार्यहरु सम्पन्न भइसकेका छन् । २० जना सदस्यहरुबाट भौगोलिक एकाईमा गठन हुुने यस अभियानमा सदस्यहरुको सक्रिय सहभागिता देखिए सँगै यसले समाजमा संस्था प्रतिको विश्वसिनातामा समेत वृद्धि गरेको छ ।

Related Posts :

Comments :