NMC-COOP

बेलबाारी सेवाकेन्द्रबाट मृत्यु राहात भुुक्तानी

नेपाल बहुुउद्देश्यीय सहकारी संस्था लि. अन्तर्गतको बेलबारी सेवाकेन्द्रले मिति २०८१।०३।१९ गते साविकको अगुुवा कृषक कृषि यान्त्रिकरण सहकारी संस्थाका सदस्य लोक बाहदुुर भट्टराईको बैदेशिक रोजगारीका शिलशिलामा निधन भएको हुुँदा संस्थाको तर्फबाट मृत्युु राहत बापतको रकम रु. २५००० प्रदान गरेको छ । मोरङ्ग जिल्ला बुढीगंगाा गाँऊपालिका ६ स्थित कृषक कृषि यान्त्रिकरण सहकारी र एनएमसी विच मिति २०८०।०३।०९ गते एकिकरण सम्पन्न भएको थियो । मृत्युु राहात वितरण तथा समवेदना कार्यक्रममा साविकको अगुुवा कृषि कृषक यान्त्रिकरण सहकारीका अध्यक्ष मकर बहादुुर बुुढाथोकी ,मोरङ्ग क्षेत्रका सेवाकेन्द्र प्रमुुखहरु लगायत कर्मचारीहरुको सहभागिता रहेको थियो । बेलबारी सेवाकेन्द्र प्रमुुख रविन अधिकारीले सञ्चालन गरेको कार्यक्रममा जम्मा २७ जनाको सहभागिता रहेको थियो । मृत्युु राहात कोषमा सदस्यले गरेको योगदानकोे आधारमा सदस्य स्वयमको मृत्युमा रु.२५००० र ५०००० राहात रकम भुुक्तानी गर्ने नीतिगत व्यवस्था रहेको छ ।

Related Posts :

Comments :